Старша викладачка кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ докторка філософії Оксана Мітрошкіна взяла участь у щорічному конкурсі молодих вчених «Молодий вчений року», організатором якого є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Мета конкурсу – відзначити визначні та значимі досягнення молодих українських учених у різних галузях знань.

Конкурс містить 100 різних номінацій. Номінації Інстанауковець та Науковий Facebook блогер стосуються популяризації науки. Завдяки підтримці широкого загалу Оксана Мітрошкіна отримала статус номінанта Інстанауковець та Науковий Facebook блогер та сертифікат про участь у конкурсі.