У Харківському національному університеті внутрішніх справ за підтримки Консультативної місії Європейського Союзу триває проведення тренінгів з питань поліцейської діяльності, керованої аналітикою (ILP), та кримінального аналізу.

У тренінгу беруть участь 30 представників Національної поліції України з різних областей, зокрема Чернігівської, Тернопільської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Полтавської, Запорізької, Луганської та ін., м. Києва, представники науково-педагогічного складу Харківського національного університету внутрішніх справ.

Тренерами на цьому тижні є представники поліції Румунії: голова територіального відділу аналізу інформації регіону Бухарест Крістінел Фіербінтеану, аналітик департаменту аналізу інформації з відкритих джерел (OSINT) центрального відділу аналізу інформації Мірчя Валентін Міхай та аналітик бюро аналізу інформації регіону Бузау Влад Олару.

Під час тренінгу учасники розглядають теоретичні питання, виконують практичні вправи та проходять тестування з питань поліцейської діяльності, керованої аналітикою (ILP). та кримінального аналізу.