Курсанти 1 курсу факультету № 1 у рамках роботи Центру взаємодії із загальноосвітніми навчально-виховними закладами та профорієнтації Школи наукового лідерства ХНУВС провели профорієнтаційні зустрічі та правопросвітницькі тренінги у Шандриголівській ЗОШ Донецької області, Сосницькій гімназії ім. О. П. Довженка Чернігівської області, Шелестівському ліцеї Харківської області, Ніжинському ліцеї Чернігівської області.

Під час спілкування з випускниками закладів загальної середньої освіти курсанти ознайомили старшокласників з особливостями та перевагами кожного факультету та правилами прийому до Харківського національного університету внутрішніх справ, розповіли про широкі можливості для саморозвитку та здобуття якісної вищої освіти, що надаються курсантам та студентам у рамках роботи Школи наукового лідерства, Дебатного клубу університету тощо. Також курсанти в інтерактивному форматі ознайомили школярів з актуальними проблемами права та діяльності поліції й відповіли на численні запитання.