Колектив кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Пазинич, Влада Гусєва, Тетяна Савчук, Тетяна Безсонна, Владлена Приходько та Лариса Купріянова взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Процесуальні та криміналістичні аспекти досудового розслідування», яка відбулась в Одеському державному університеті внутрішніх справ.

Розпочав захід перший проректор ОДУВС кандидат юридичних наук, доцент, полковник поліції Сергій Албул, який запропонував увазі присутніх презентацію, присвячену життю доктора юридичних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, члена-кореспондента Академії правових наук України Василя Дмитровича Берназа. Після завершення презентації учасники конференції вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять видатного українського науковця.

Учасниками конференції обговорювались важливі питання кримінального процесу та криміналістики: актуальні проблеми вдосконалення кримінального процесу, криміналістики на сучасному етапі, формування загальної та окремих теорій криміналістики та кримінального процесу, можливостей застосування науково-технічних засобів та інформаційних технологій в слідчій діяльності, використання спеціальних знань в розслідуванні злочинів, удосконалення тактичних та методичних рекомендацій для правозастосовної діяльності.

За матеріалами Міжнародної науково-практичної конференції видано збірник тез «Процесуальні та криміналістичні аспекти досудового розслідування», у якому висвітлено результати наукових досліджень учасників заходу.