У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся захід,  присвячений Дню пам’яток історії та культури. Він запроваджений Указом Президента України у 1999 році і відзначається щорічно 18 квітня. З нагоди цієї дати доцент кафедри українознавства С.Ю. Іванов провів зустріч з курсантами факультету № 1. Він звернув увагу молоді на те, що культурним та історичним пам’яткам належить особливе місце у відновленні історичної пам’яті і розвитку національної культури України. Питання збереження пам’яток історії та культури регулюються Конституцією України, Законом України «Про охорону культурної спадщини» та іншими нормативно-правовими актами.

Курсанти виступили із доповідями про видатні історико-культурні пам’ятки, що збереглися на території України та внесені до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.