Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко, проректор Анатолій Клочко, курсанти навчального закладу взяли участь у заходах із вшанування пам’яті загиблих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, які відбулися у Комінтернівському районі Харкова. У Парку культури та відпочинку Машинобудівників відбувся мітинг та покладання квітів. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто ціною власного життя та здоров’я врятував землю від техногенної катастрофи.

Звертаючись до присутніх, Валерій Сокуренко зазначив: «Сьогодні ми віддаємо шану тим, хто брав участь у ліквідації Чорнобильської трагедії. Коли сталася біда, пожежники, військовослужбовці, правоохоронці, будівельники, медичні працівники та люди багатьох інших професій не замислюючись стали на шляху ядерної загрози. Вони не думали про наслідки – смерть, біль, хвороби – вони виконували свій громадянський обов’язок. Цьому сьогодні ми навчаємо і нашу молодь, курсантів університету, бути готовими прийти на допомогу. Це їх обов’язок, стиль життя, який вони обрали свідомо. Інакше не може й бути».