У Харківському національному університеті внутрішніх справ добіг кінця огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності навчально-наукового інституту та факультетів.

Конкурс завершився програмою творчого колективу факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей, який за результатами отриманих балів став переможцем. Юнаки та дівчата продемонстрували танцювальні, вокальні номери, вірші та сценки КВК.

За підсумками конкурсу місця розподілились таким чином:

І місце – факультет з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей;

ІІ місце – навчально-науковий інститут підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції;

ІІІ місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми;

ІV місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів слідства;

V місце – факультет права та масових комунікацій.

Команди-учасниці нагороджені дипломами відповідних ступенів.