З нагоди 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи працівники Харківського національного університету внутрішніх справ, які брали участь та постраждали під час ліквідації аварії на ЧАЕС були відзначені нагородами.

Наказом МВС України  відзнаку МВС України – нагрудний знак «За безпеку народу» отримав доцент кафедри загальноправових дисциплін факультету № 6 Ігор Олексійович Панов.

Грамотою МВС України нагороджені:

–              Кухар Анатолій Михайлович – водій автотранспортних засобів гаражу;

–              Ящеріцин Олег Олександрович – методист відділення методичного забезпечення навчального процесу навчально-методичного відділу.

Подякою голови Харківської обласної ради нагороджені:

–              Павлюк Валентина Іванівна – працівник відділу матеріального забезпечення;

–              Циганко Олександр Юрійович – працівник відділу матеріального забезпечення;

–              Шишленко Віктор Григорович – старший викладач кафедри загально правових дисциплін факультету № 6.

Подякою Харківського міського голови нагороджені:

–              Євтушок Володимир Анатолійович – старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету № 3, підполковник поліції;

–              Василенко Віктор Михайлович – заступник декана факультету № 2, майор поліції;

–              Перепелиця Микола Миколайович – професор кафедри оперативно-розшукової діяльності факультету № 2.

Почесну грамоту Української асоціації «Чорнобиль» ГУНП України в Харківській області отримали усі вище нагороджені, а також:

–              Польовий Віталій Іванович – провідний фахівець відділу організації служби, капітан поліції;

–              Бікташев Ільдар Азатович – старший викладач кафедри військової підготовки;

–              Полховський Олександр Миколайович – начальник інформаційно-технічного відділу, підполковник поліції.

Ректор університету, полковник поліції Валерій Сокуренко своїми правами заохотив усіх зазначених працівників грошовою винагородою.