Завдяки одному з благодійних фондів Харкова, до університетської бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ надійшло унікальне видання Чарльза Френсіса Бастейбла «Суспільні фінанси», яке розкриває складний, але захоплюючий світ економіки.  Видання професора політичної економіки Дублінського університету знайомить читача із тонкощами англійської фінансової політики, французькими податками на спадщину, реформою оподаткування в Австрії, тимчасовим митом у США  тощо. Тираж видання складає лише 1000 примірників.

У цьому науковому дослідженні, яке в Україні перекладається вперше, також розглядається процес зародження та розвитку світової науки про фінанси, відображено значущі доктрини та парадигми, які складають фундамент сучасної теорії та практики суспільних фінансів.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з новим виданням.