У Харкові відбувся семінар для суддів місцевих загальних судів «Застосування земельного законодавства при розгляді судових справ».  Захід був організований Харківським регіональним відділенням Національної школи суддів України  у співпраці з апеляційним судом Харківської області. У ньому взяли участь понад 80 суддів Київської, Львівської, Рівненської, Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Сумської, Полтавської та Харківської областей, а також науковці. Серед них був і професор кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Шуміло.

Семінар проходив у режимі круглого столу, судді вільно спілкувались із запрошеними для проведення навчань  представниками наукової спільноти та суддями апеляційної інстанції.

Матеріали семінару надіслані всім учасникам заходу і стануть у нагоді в їх подальшій практичній діяльності.

(За матеріалами, опублікованими на сайті

Національної школи суддів України)