Оркестр Харківського національного університету внутрішніх справ взяв участь у концерті оркестрів, який пройшов 9 травня перед Харківським національним академічним театром опери і балету ім. М. В. Лисенка. Музиканти виконували пісні воєнних років, сучасні музичні композиції, шедеври світової класики, джаз. Також відбувся перший показовий виступ нещодавно створеного ансамблю барабанщиць університету.

Також цього дня духовий оркестр університету та ансамбль барабанщиць взяли участь в урочистих заходах, які відбулися у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького та парку культури і відпочинку Машинобудівників Комінтернівського району Харкова.

Для усіх відвідувачів духовий оркестр університету виконував добре відомі з дитинства пісні, марші та музичні композиції воєнних часів.