Курсант факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Іван Романчук став призером Чемпіонату України з військово-спортивних багатоборств, який проходив на базі спортивного комплексу «ХТЗ» у Харкові. У змаганнях взяли участь понад 240 спортсменів із 17 областей України. Серед них – представники Національної гвардії України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства оборони України, Державної фіскальної служби України та інші.

Змагання проходили у двох номінаціях: стрільба та всестильовий бій. За підсумками чемпіонату Іван Романчук здобув перемогу та став призером змагань у двох версіях, отримавши срібну медаль у версії Б-4 «змішані єдиноборства» та бронзову – у версії Б-3 «повноконтактний всестильовий бій».