У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочала роботу XXІІІ науково-практична конференція курсантів і студентів «Актуальні проблеми сучасної науки і правоохоронної діяльності», об'єднана з науково-практичною конференцією «Актуальні проблеми сучасної науки в дослідженнях молодих учених» в одному пленарному засіданні.

Наукове засідання відкрив ректор університету полковник поліції Валерій Сокуренко. Він зазначив, що конференція є традиційною, проводиться щорічно і має на меті залучати талановиту молодь до науково-дослідницької роботи, надавати їй можливість розкривати свій потенціал, не боятися неординарних рішень та сміливих думок. Він побажав молодим дослідникам плідної роботи та творчого натхнення.

До участі у конференції запрошені представники 15 вищих навчальних закладів з усієї України, які надіслали понад двох сотень наукових тез і доповідей. Усі вони опубліковані у збірнику, яку отримав кожний учасник наукового заходу.

Після пленарного засідання учасники конференції продовжили роботу у восьми секціях за напрямами.