Між Харківським національним університетом внутрішніх справ  і Харківським науково-дослідним інститутом судових експертиз ім. Засл. проф. М. С.  Бокаріуса Міністерства юстиції України укладено договір про співпрацю. Свої підписи під документом поставили ректор університету Валерій Сокуренко та директор інституту Олександр Клюєв.

Умовами договору передбачено розроблення науково-методичних рішень для підвищення рівня підготовки фахівців, обмін інформацією про новітні методики, технології та обладнання, які використовуються у зазначених напрямах сумісної діяльності.

Договором передбачено також спільне проведення конференцій, круглих столів, семінарів, обмін результатами науково-дослідних робіт та навчально-методичних розробок, користування бібліотечними фондами та багато іншого.