У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшла міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми кримінального права та кримінології  у світлі реформування кримінальної юстиції».

Засідання відкрив ректор університету кандидат юридичних наук, доцент Валерій Сокуренко. Також у роботі конференції взяли участь перший проректор університету доктор юридичних наук, профессор Олександр Головко, академік Національної академії правових наук України, президент Кримінологічної асоціації України Олександр Бандурка, декан факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства доктор юридичних наук, професор Олександр Музичук, завідувач кафедри кримінального права та кримінології доктор юридичних наук, професор Олексій Литвинов, завідувач кафедри кримінального права та кримінології факультету № 3 Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент Володимир Шаблистий, доцент кафедри кримінального права № 1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого кандидат юридичних наук, доцент Олена Харитонова, доцент кафедри галузевих юридичних наук Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського кандидат юридичних наук, доцент Ігор Митрофанов, представник Норвезького поліцейського коледжу у м. Осло Тор Дамкас, представник Празького Інституту досліджень з питань безпеки в Україні Петр Пойман, курсанти та студенти вищих навчальних закладів Харкова, Києва, Дніпропетровська, Кременчука та ін..

Під час роботи конференції працювали секції:

1)    Сучасні актуальні теоретичні та прикладні проблеми кримінології;

2)    Актуальні теоретичні та прикладні проблеми кримінального права;

3)    Актуальні проблеми кримінальної юстиції;

4)    Актуальні питання правоохоронної діяльності очима молодих дослідників.