28 травня 2016 року відбулася відкрита першість м. Харкова з гирьового спорту, в якій взяли участь 75 спортсменів у складі збірних команд Харківського національного університету внутрішніх справ, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Національного університету цивільного захисту, Харківської державної зооветеринарної академії, ДЮСШ № 16, ДЮСШ «Колос», Спілки гирьовиків Харківщини, Харківського університету повітряних сил ім. І. Кожедуба.

За результатами змагань спортсмени нашого університету посіли наступні місця:

-         у ваговій категорії 78 кг ІІІ місце зайняв курсант 3-го курсу факультету № 2 Єгор Романенко;

-         у ваговій категорії 85 кг ІІІ місце посів курсант 2-го курсу факультету № 1 Антон Антропов;

-         у вагова категорії 95 кг І місце виборов курсант 2-го курсу факультету № 1 Артур Пісковець;

-         у ваговій категорії + 95 кг ІІ місце посів курсант 3-го курсу факультету № 2 Ігор Безлюдний.

У загальнокомандному заліку команда ХНУВС посіла ІІІ місце.