18 червня у Харківському національному університеті внутрішніх справ – випуск курсантів. Цього ж дня перед урочистими заходами з нагоди закінчення університету випускникам були вручені погони лейтенантів та старших лейтенантів поліції.

Відмінникам навчання, яким міністром внутрішніх справ України було присвоєно звання «старший лейтенант поліції», ректор університету полковник поліції Валерій Сокуренко вручив погони особисто.

Від імені батьків випускників привітав заступник начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області полковник поліції Віталій Гузь.

Після завершення заходу, у тепер вже колишніх курсантів, був вільний час, щоб до початку урочистостей з нагоди вручення дипломів та посвячення у захисники правопорядку, замінити курсантські погони на офіцерські.