Начальник кафедри спеціальної фізичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Моргунов взяв участь у міжвідомчій науково-методичній конференції «Фізична підготовка особового складу збройних сил, інших військових формувань та правоохоронних органів України: досвід, сучасність, проблеми та перспективи розвитку». Конференція відбулась на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Під час засідання учасники доповіли про теоретичні та практичні результати наукових досліджень і розробок курсантів, слухачів, наукових та науково-педагогічних працівників Збройних сил, інших військових формувань та правоохоронних органів України, які присвячені актуальним питанням сучасного стану та перспективним шляхам розвитку фізичної підготовки військовослужбовців. Серед питань, які розглядалися під час конференції – особливості фізичної підготовки військовослужбовців в умовах проведення АТО.

За матеріалами тез і доповідей конференції опубліковано збірник