Першокурсники Харківського національного університету внутрішніх справ  прибули до навчального закладу для проходження табірного збору. Вони розміщуються у гуртожитку, знайомляться один з одним, звикають до нових умов та розпорядку.

Як зазначив начальник табірного збору проректор університету Анатолій Клочко, за час проходження табірного збору, який триватиме з 15 по 31 серпня, на першокурсників очікує насичена программа підготовки. Це – набуття початкових знань зі спеціальної та загально-військової справи, фізичне загартування, формування психологічної стійкості та готовності до служби в поліції, підготовка до прийняття Присяги працівника поліції, а також заходи патріотичного та культурно-виховного характеру.

Начальник табірного збору Анатолій Клочко, заступник начальника Віталій Тарасенко та помічник відповідального від керівництва Станіслав Осятинський перевірили, як першокурсники розміщуються  у гуртожитку та поспілкувалися з ними.