Спартакіада-2014 Харківського національного університету внутрішніх справ із видів спорту, що винесені у залік (прикладна стрільба, боротьба самбо, військове багатоборство, рукопашний бій, гирьовий спорт, міні-футбол, легкоатлетичний крос, плавання, баскетбол, волейбол, шашки, шахи) добігла кінця. За її підсумками місця між факультетами та навчально-науковим інститутом розподілились таким чином:

І місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів слідства;

ІІ місце – факультет з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей;

ІІІ місце – навчально-науковий інститут підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції;

ІV місце – факультет підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми;

V місце – факультет права та масових комунікацій.

Нагородження переможців Спартакіади-2014 відбудеться 19 грудня поточного року. Команда-переможниця буде нагороджена кубком та дипломом. Команди, які посіли ІІ та ІІІ місця, отримають дипломи.