На Меморіалі Слави в Лісопарку до пам'ятника Скорботної Матері та братських могил поклали  квіти ветерани Другої світової війни, представники влади, народні депутати України, громадськість, духовенство, харків'яни.

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з ректором  Валерієм Сокуренком також взяли участь у заходах, присвячених 73-й річниці визволення Харкова від нацистських загарбників.

Біля пам'ятника Скорботної Матері прозвучала літературно-музична композиція у супроводі симфонічного оркестру Харківської філармонії, під гімн України прогриміли залпи, священнослужителі відслужили поминальний молебень за загиблими в роки Другої світової війни, курсанти військових вишів міста пройшли урочистим маршем, у тому числі й курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. Попереду крокував ансамбль барабанщиць.