В Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради відбулися урочисті заходи, присвячені Дню визволення Харкова від нацистських загарбників та 25-й річниці Незалежності України.

Серед нагороджених і представники Харківського національного університету внутрішніх справ – заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 6 Сергій Загородній, старший науковий співробітник секретаріату Вченої ради університету Вікторія Сичова, завідувач відділення продовольчого забезпечення відділу матеріального забезпечення університету Сергій Субота, провідний фахівець факультету №1 Сергій Севрюков, диригент оркестру відділу соціально-гуманітарної роботи Геннадій Ципак.

Під час урочистого заходу колектив художньої самодіяльності університету привітав усіх присутніх яскравими музичними номерами.