На навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ прибула перша група іноземних студентів. Всі вони приїхали з Азербайджанської Республіки. З ними зустрівся декан факультету доктор юридичних наук, доцент Олег Синєгубов, начальник відділення психологічного забезпечення підполковник поліції Наталя Новікова, начальник відділу зв’язків з громадськістю Ірина Щербакова.

Студентам розповіли про історію навчального закладу, його матеріально-технічну базу, про особливості навчального процесу, умови проживання в гуртожитку, а також про основні напрями діяльності психологічної служби університету. Іноземцям запропонована  допомога з питань успішної адаптації до навчання, а також можливість отримувати індивідуальні консультації за власним запитом (вирішення конфліктів, подолання стресу, розвитку мотивації, пошук ресурсів для саморозвитку та інше). Також було зазначено, що ректор університету, доктор юридичних наук,  генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко багато уваги приділяє питанням адаптації до умов навчання та проживання курсантів і студентів. На зовнішньому сайті університету існує сторінка «Лист ректорові» і кожен може звернутися до очільника навчального закладу особисто.

Набір іноземних студентів триватиме до 1 листопада поточного року.

Запрошуємо на навчання!