1 вересня у школі-інтернаті № 11 для дітей із психоневрологічними захворюваннями відбулися урочисті заходи з нагоди Дня знань, в яких взяли участь представники Харківського національного університету внутрішніх справ.

Колектив університету вже багато років поспіль надає шефську допомогу цьому загальноосвітньому навчальному закладу. Представники університету  допомагають упорядковувати територію, влаштовують свята для дітей, проводять ігрові та розважальні програми, конкурси.

У День знань представники відділу соціально-гуманітарної роботи вищого навчального закладу побажали школярам натхнення у навчанні, цікавих уроків та міцних знань. Після завершення урочистостей вони влаштували для малечі музично-ігрове шоу з врученням призів.