На ім’я ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Сокуренка надійшов лист від голови адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради Володимира Котковського. Він дякує керівництву навчального закладу за надання допомоги в організації та проведенні спортивного свята на базі Харківської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів № 150 та за участь у ньому ансамблю барабанщиць.

«Виступ творчого колективу університету, – йдеться у листі, – став справжньою окрасою урочистого відкриття реконструйованого стадіону. Дівчата продемонстрували бездоганну організацію та підготовку».

Також керівництво Шевченківського району висловило сподівання на подальшу співпрацю.