Підведено підсумки конкурсу на краще впорядкування території Харківського національного університету внутрішніх справ. У ньому взяли участь усі факультети навчального закладу, курсанти та працівники яких доклали багато зусиль, щоб територія, прилегла до їх навчальних корпусів, була не тільки охайною, але й красиво та оригінально оформленою, відрізняючись від інших. Задля цієї мети представники факультетів висаджували декоративні кущі, дерева та квіти, розбивали оригінальні клумби, докладали чимало творчого натхнення та фантазії, застосовуючи для оформлення як поліцейську символіку, так і українські етнічні мотиви.

Тож, за результатами конкурсу, перше місце було присуджено представникам факультету № 1 (слідства),  а друге місце посів факультет № 2 (кримінальної поліції). Переможці отримали телевізори, які особисто вручив ректор університету Валерій Сокуренко під час загальноуніверситетського шикування на плацу.