29 вересня 2016 року у Харківській загальноосвітній школі  № 11 відбулася зустріч представників Харківського національного університету внутрішніх справ з майбутніми абітурієнтами – учнями старших класів.

У рамках «Дня дублера», який традиційно проводиться в школі щороку, проходить ознайомлення учнів зі світом професій.

Старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності підполковник поліції Олена Гузьман розповіла учням 10-х класів про умови вступу до ХНУВС та особливості навчання. Під час зустрічі школярі переглянули відеофільм про університет, отримали рекламні буклети, календарі, плакати.

Школярі із цікавістю слухали про особливості професійної діяльності поліцейських,  про можливості матеріально-технічної бази навчального закладу, про дозвілля курсантів і студентів тощо. Всі учні отримали запрошення до ХНУВС на День відкритих дверей, який відбудеться 22 жовтня 2016 року.