"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Шановні курсанти!

Від імені колегії Міністерства внутрішніх справ України та себе особисто щиро вітаю вас з нагоди урочистої події – складання Присяги працівника поліції на вірність українському народові, адже це знаменна дата в житті кожного поліцейського.

Сьогодні ми створили нову українську поліцію. Абсолютно нову, небувалу в Україні правоохоронну систему, що буде Служити та Захищати громадянина, стане його помічником, порадником та другом у будь-якій ситуації. Саме впровадження нових принципів діяльності поліцейських підрозділів є запорукою розбудови України як сучасної демократичної та європейської держави.

Водночас, реформа діяльності правоохоронної системи проходить в умовах найжорстокішого виклику – необхідності захищати територіальну цілісність нашої Батьківщини, боротися із сепаратизмом, постійною терористичною загрозою.

Нам потрібні правоохоронці європейського рівня, готові виконувати обов’язки в умовах динамічного розвитку українського суспільства. Тому, насамперед, перед нами стоїть важливе завдання – підготовка нових кадрів, кваліфікованих та ефективних працівників, які вміють і бажають відповідати новим вимогам часу!

Я радий вітати вас зі свідомим та важливим вибором у житті – стати на захист українського народу як від внутрішніх, так і зовнішніх ворогів. Це покладає на вас велику відповідальність за щасливе майбутнє нашої рідної землі.

Вірю, що ви докладе всіх зусиль для уславлення Національної поліції в нашій державі. Переконаний, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними Присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання миру та спокою.

Тож бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, міцності духу, родинного миру та спокою. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння Українському народові!

З повагою

Міністр                        о/п                                                                  А.Б. Аваков