У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск патрульних поліцейських, які проходили курси підвищення кваліфікації. Дві групи патрульних поліцейських Управлінь патрульної поліції м. Харків (45 осіб) та м. Житомир (15 осіб) успішно склали підсумковий комплексний екзамен.

Із напутніми словами до випускників курсів звернулися перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, проректор університету підполковник поліції Михайло Бурдін та директор центру післядипломної освіти університету Ігор Овчаренко. Вони привітали патрульних із успішним закінченням курсів підвищення кваліфікації, побажали їм успіхів у подальшій роботі, нових здобутків, завжди досягати поставлених цілей.