Кафедрою адміністративного права та процесу Харківського національного університету внутрішніх справ було проведено відкрите засідання, присвячене окремим питанням підвищення рівня педагогічної майстерності викладачів кафедри. Відкрила засідання начальник кафедри адміністративного права та процесу, кандидат юридичних наук, доцент, полковник міліції Олена Салманова.

Засідання охоплювало ряд важливих навчальних, методичних, наукових та організаційних питань, які викликали неабиякий інтерес та жваве обговорення. Було проаналізовано індивідуальні звіти педагогічної діяльності викладачів за 1 семестр 2014-2015 навчального року та ініційовано пропозиції щодо підвищення рівня педагогічної майстерності особового складу кафедри.

Особливу увагу приділили патріотичному вихованню молоді та профорієнтаційній роботі.