Напередодні новорічних свят відбулося заняття секції із самбо та дзюдо для дітей працівників Харківського національного університету внутрішніх справ. У секції займаються діти віком до одинадцяти років, яких тренери навчають основам спортивної майстерності. Хлопчики і дівчатка із задоволенням виконують різні вправи і фізично загартовуються.

За словами  начальника кафедри спеціальної фізичної підготовки підполковника міліції  Олександра Моргунова передноворічне заняття стало першим публічним виступом для юних спортсменів, найгарячішими поціновувачами талантів яких стали, звичайно, батьки. Їм діти продемонстрували усе, чому навчилися під час занять.

Після успішного виступу кожна дитина отримала першу у своєму житті спортивну нагороду – грамоту і медаль, а також солодощі з побажаннями веселих свят. На згадку – фотографування разом із батьками та улюбленими тренерами.