Напередодні нового навчального семестру університетська бібліотека презентує деякі з видань, що надійшли до її фондів, авторів Харківського національного університету внутрішніх справ. Із навчальними посібниками вже можна ознайомитись у читальних залах бібліотеки.

1. Професійно-психологічна підготовка працівників слідчих підрозділів: навч. посібник/ за заг. ред.. Жданової І. В.- Х., 2014.-516 с.
  2.  Основи виховання працівників ОВС:  практ. Посібник/ Вайда Т. С., Черкашин А. І., Доценко В. В. -Х, 2014.- 318 с.
  3. Криміналістика: навчальний посібник  для підготовки до складання   екзамену слухачів заочної форми навчання/ за заг. ред. Малярової В. О.,  Степанюка Р. Л..- Х.,2014.- 232 с.
  4. Господарський процес: навчальний посібник/ за заг. редакцією Кройтора В. А..- Х.:  Золота миля, 2014.- 318 с.
  5. Навчальний посібник з дисципліни «Історія української культури» для студентів усіх спеціальностей/ Заборовський В. В., Овчинников М. О..-Х., 2014.-200 с.
  6. Управлінське консультування: навч.-методич. посібник/ Бутиліна       О. В..- Х.: Видавництво «Форт», 2014.-166 с.