Вийшла друком монографія Р. Веприцького «Феноменологія злочинності в регіоні».

Феноменологія злочинності в регіоні як сукупність поглядів, концепцій, вчень, уявлень про об’єкт соціальної дійсності на певній території набуває системності як наука про злочинність. Спираючись на практику кримінологічних досліджень і вивчення стану протидії злочинності, охоплюючи сукупність об’єктів, які не викликають сумнівів відносно їх причетності до протиправної поведінки, автор відповідає на запитання: що таке злочинність як кримінологічна категорія, вивчає особистість злочинця та його якості й ознаки, причини та умови, які сприяють його протиправній поведінці, дає пропозиції щодо розроблення методології запобігання і протидії злочинності, як комплексу державних і громадських заходів, спрямованих на виявлення, усунення і детермінацію злочинності, зміцнення законності і удосконалення правоохоронної і правозахисної діяльності.

Видання призначене для науковців, практичних працівників, викладачів, курсантів і студентів, широкого кола читачів, які цікавляться проблематикою протидії злочинності.

Веприцький Р. Феноменологія злочинності в регіоні : монографія / Веприцький Р. – X. : Золота миля, 2014. - 324 с.