Працівники кафедри теорії та історії держави і права Харківського національного університету внутрішніх справ: професор кафедри Дмитро Слинько, доцент кафедри Ігор Коцан, старший викладач кафедри підполковник поліції Тетяна Мураховська та слухач магістратури старший лейтенант поліції Катерина Чернуха провели профорієнтаційні заходи у навчальних закладах та органах державної влади міста Чугуєва.

Вони зустрілись з начальником відділу освіти Чугуївської районної державної адміністрації Тетяною Бєлєвцовою та заступником начальника Чугуївського відділу поліції  ГУНП в Харківській області й обговорили питання щодо активної співпраці по добору кандидатів на вступ до Харківського національного університету внутрішніх справ. Відбулися зустрічі й в Чугуївській районній державній адміністрації, Чугуївському відділі УСБУ в Харківській області, Чугуївському об’єднаному районному військовому комісаріаті, у Центрі соціальної активності міста Чугуєва, школах міста.