Представники наукового гуртка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 (науковий керівник – професор кафедри Антон Байлов разом зі слухачами магістратури факультету № 1 Іриною Бульбою та Владиславом Галаганом) взяли участь у Міжнародному студентському науковому симпозіумі «Співдружність наук: архітектура, економіка, право», який відбувся в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького.

У роботі заходу взяли участь понад 150 представників з Івано-Франківська, Харкова, Миколаєва, Києва, Дніпра, Вінниці, Львова, Тернополя, Рівного, Одеси, Чернівців, Барановичів (Білорусь) та Батумі (Грузія).

У своїх доповідях, використовуючи мультимедійну презентацію, Ірина Бульба звернула увагу на моду в механізмі детермінації злочинності, а Владислав Галаган висвітлив окремі питання кваліфікації злочину, передбаченого статтею 410 Кримінального кодексу України.

Усі представники наукового заходу отримали сертифікати та збірники тез доповідей.

У рамках симпозіуму відбулися конференції, участь у яких проходила у вигляді змагань: будівництво, дизайн, архітектура: розробка наукових основ створення комфортного середовища; стратегічні напрямки розвитку економіки, IT і PR-технологій; теоретичні та прикладні проблеми становлення держави і права.

Команда Харківського національного університету внутрішніх справ  посіла ІІІ місце у науковому диспуті «Теоретичні та прикладні проблеми становлення держави і права» серед 17 команд з Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького (м. Івано-Франківськ), Відкритого університету розвитку людини «Україна» (м. Івано-Франківськ), Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ), Чорноморського державного університету імені Петра Могили (м. Миколаїв), Тернопільського національного економічного університету (м. Тернопіль), Львівського державного університету внутрішніх справ (м. Львів), Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ), Інституту кримінально-виконавчої служби (м. Київ), Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), ПВНЗ «Буковинський університет» (м. Чернівці), ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія Управління Персоналом» (м. Ізмаїл), Одеського державного університету внутрішніх справ (м. Одеса), Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро), Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ (м. Дніпро), Барановичського державного университету (м. Барановичі, Бєларусь), Державного університету Шота Руставелі (м. Батумі, Грузія). Команда ХНУВС була нагороджена дипломом, а її науковий керівник Антон Байлов отримав подяку від керівництва Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького за значний внесок у підготовку Міжнародного наукового симпозіуму.