Начальник навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Харківського національного університету внутрішніх справ, полковник міліції Олена Синявська відвідала УМВС України в Сумській області з метою проведення профорієнтаційної роботи. Олена Юхимівна зустрілася із начальником Управління кадрового забезпечення в Сумській області, підполковником міліції Андрієм Івашиною, заступником начальника УКЗ, полковником міліції Тамарою Прокопенко, інспектором відділу комплектування та проходження служби УКЗ (відповідальним за оформлення особових справ абітурієнтів), старшим лейтенантом міліції Валентиною Будник. Олена Синявська також передала керівництву  УКЗ УМВС України в Сумській області для використання у роботі рекламно-іміджеву продукцію університету.