Кафедрою правового забезпечення господарської діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ підготовлено підручник «Господарське право України» у двох частинах. Вийшла у світ та передана до університетської бібліотеки перша частина. Запрошуємо курсантів, студентів та викладачів ознайомитись із працею.

Підручник розроблений відповідно до програми навчальної дисципліни «Господарське право» і містить найважливіші положення господарського права. У ньому розглянуто правові аспекти господарської діяльності й теорії господарського права.

Видання призначене для курсантів і студентів вищих навчальних закладів III–IV рівня акредитації, які навчаються за спеціальністю «Право», викладачів, аспірантів і практичних працівників.