Вийшов друком збірник наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України» № 3 (14) 2016.

Статті збірника висвітлюють широке коло наукових кримінологічних та кримінально-правових питань, актуальних проблем боротьби зі злочинністю, вдосконалення національного кримінального законодавства, правового регулювання, інформаційно-аналітичного та організаційно-управлінського забезпечення протидії злочинності в Україні тощо.

Зі змістом Вісника можна ознайомитися на офіційному сайті видання www.visnikkau.org.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 29 вересня 2015 року» збірник включений до Переліку наукових фахових видань України з юридичних наук.

Редакція збірника запрошує до плідної співпраці науковців, правоохоронців-практиків, здобувачів, ад’юнктів, аспірантів, слухачів, курсантів та студентів, а також усіх, хто цікавиться проблемами реформування кримінальної юстиції.

Статті до збірника наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України № 1 (15) 2017 приймаються до 15 лютого 2017 року.