Відбувся фінал Х наукового конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді», в якому взяли участь курсанти, студенти і слухачі магістратури Харківського національного університету внутрішніх справ.

Організаторами заходу виступили Харківська обласна державна адміністрація та Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова, на базі якого проводився фінал конкурсу.

До складу журі  було запрошено керівника Гендерного центру ХНУВС Ларису Шевченко.

Серед переможців – представники університету: курсант 3 курсу факультету № 3 Ірина Шевцова посіла І місце; студентка 3 курсу за спеціальністю психологія факультету № 6 Валерія Муравйова – ІІІ місце.

До п’ятірки кращих увійшли і слухачі магістратури: Олена Лещенкопосіла ІV місце; V місце розділили Валерія Регішевська і Анастасія Сальнікова.