Відбулася першість Харківського національного університету внутрішніх справ із волейболу. Участь у змаганнях взяли команди всіх факультетів університету.

Спортивний захід відкрив перший проректор університету, підполковник поліції Дмитро Швець. Він привітав учасників, побажав їм наснаги та перемоги у чесній боротьбі, а також зазначив, що здоровий спосіб життя є одним з головних пріоритетів навчального закладу.

За підсумками змагань місця розподілились таким чином:

І місце виборола команда факультету № 2

ІІ місце – команда факультету № 1

ІІІ місце – команда факультету № 6

IVмісце - команда факультету № 4

V місце - команда факультету № 3

Команда–переможниця нагороджена перехідним Кубком, призери отримали дипломи відповідних ступенів.

Кращого гравця, курсанта факультету № 2 Аношенка Дмитра, було нагороджено грамотою.

За результатами змагань також буде відібрано кандидатів до збірної команди університету для участі у чемпіонатах різних рівнів.