VIII Міжнародний правничий конкурс імені В. М. Корецького – конкурс із міжнародного права світового рівня, який проводиться з метою утвердження України як одного з центрів юридичної науки, освіти та практики.

Традиційно конкурс проходить у два тури: письмовий та усний. Письмовий полягає у виконанні завдань на підставі наданої фабули справи. Усний – проводиться під час Всеукраїнського тижня права та передбачає участь переможців письмового туру в судових дебатах перед кваліфікованим журі. Дебати проводяться у формі модельного судового засідання Європейського суду з прав людини, в якому команди представляють заявника та уряд.

Цього року до другого туру пройшла і команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, до складу якої увійшли студенти ІV курсу Сергій Цукан, Алла Мамай та Єгор Ткаченко. Студенти філії стали переможцями в номінації «Краща письмова робота».