Режим посиленого патрулювання у Харкові триває. До патрульних груп міліції і Нацгвардії долучилися й курсанти старших курсів Харківського національного університету внутрішніх справ. Щодобово 200 курсантів та
50 працівників університету допомагатимуть представникам практичних підрозділів охороняти громадський порядок насамперед у місцях масового скупчення громадян, біля станцій метрополітену та важливих об’єктів життєдіяльності міста. Для курсантів участь у таких заходах  це не тільки набуття практичного досвіду, але й виявлення власної громадянської позиції: почуття патріотизму та любові до своєї Батьківщини. Головним завданням патрульних нарядів є підтримання правопорядку і стабільної ситуації в місті.

Як зазначив проректор по службі Харківського національного університету внутрішніх справ, полковник міліції Анатолій Клочко, університет має великий досвід та відповідні навички з охорони громадського порядку та буде сумлінно виконувати всі поставлені завдання.