При Харківській державній обласній адміністрації створено Раду молодих вчених. Заступником голови Ради обрано професора кафедри теорії та історії держави і права факультету Харківського національного університету внутрішніх справ Юлію Загуменну.

Створення ради сприятиме взаємодії ХОДА з молодими вченими, стимулюванню їхньої професійної діяльності. Серед головних завдань ради – підготовка пропозицій щодо створення правових і соціально-економічних умов для залучення молодих вчених до роботи в різних галузях науки, консультативна підтримка у здійсненні наукової діяльності, співробітництво з іноземними замовниками наукової продукції, сприяння залученню до участі у конкурсах наукових робіт, формування колективів молодих вчених для виконання перспективних наукових проектів, підтримка у проведенні ними науково-організаційних, наукових та освітніх заходів, сприяння розвитку і вдосконаленню наукової сфери України та її інтеграції у світовий та європейський дослідницький простір.