У разі відповідності критеріям відбору кандидати мають змогу заповнити нижченаведену форму. Термін подачі заявок – з 28 січня до 2 лютого 2015 року.

Міністерство внутрішніх справ у співпраці з Міжнародним фондом «Відродження» та Координатором проектів ОБСЄ в Україні шукає експертів*, які проводитимуть навчання для нової патрульної служби.

Запрошуються досвідчені тренери та викладачі для розробки програм та навчальних матеріалів, а також викладання з таких тем:

– Адміністративні правопорушення;

– Кримінальні правопорушення та кримінальний кодекс в роботі поліції;

– Робота поліції з громадою;

– Права людини. Верховенство права. Конституціоналізм;

– Кодекс честі та професійна етика;

– Торгівля людьми;

– Толерантність, недискримінація та злочини на ґрунті ненависті;

– Насильство в сім’ї;

– Ефективна комунікація.

Навчання проводитиметься з використанням інтерактивних методів на умовах часткової зайнятості.

Запрошуємо тренерів, викладачів, які мають знання з наведених тем та водночас вміють застосовувати інтерактивні методи навчання (рольові ігри, практичні вправи, групова робота). При відборі ми будемо керуватися такими критеріями:

Професійні компетенції:

– досвід роботи з темами, які будуть викладатися;

– досвід роботи з інтерактивними методами навчання;

– досвід створення програм навчання та навчально-методичних матеріалів;

– навички презентації;

– навички управління аудиторією;

– досвід проведення тренінгів.

Особисті якості:

– добрі навички комунікації;

– вміння аргументувати свою позицію;

– вміння працювати з великим обсягом інформації;

– стресостійкість;

– організаторські здібності;

– вміння працювати в команді;

– відповідальність.

На даному етапі навчання проводитиметься в Києві. В подальшому передбачається поширення діяльності на інші міста України.

Термін подання заявок – з 28 січня до 9:00 ранку 2 лютого 2015 року. Відбір відбуватиметься у два етапи. Після розгляду поданих заяв ми повідомимо відібраних для співбесіди кандидатів електронною поштою не пізніше як 9 лютого 2015 року. Остаточний відбір буде здійснюватися за результатами співбесіди.

* – Вітається участь експертів з різних сфер (неурядові організації, науково-викладацькі кола, практики).

– Обрані кандидати, які працюють в навчальних закладах МВС, будуть залучені до програми за офіційним наказом МВС.

Якщо Вас цікавить співпраця в рамках цієї програми, будь-ласка, заповніть форму за посиланням: