У рамках роботи куратора, з метою поглиблення знань про генезис сучасної національної поліції, виховання шанобливого ставлення до своєї історії та утвердження молоді в дусі патріотизму, за ініціативою доцента кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника, підполковника поліції Валентини Гончарук, курсанти навчальної групи факультету № 2 відвідали музей університету. В експозиції музею були представлені артефакти історії вітчизняних органів внутрішніх справ, становлення та подальшого розвитку ХНУВС, його науково-дослідної діяльності та міжнародного співробітництва.

У виставковій залі музею екскурсанти оглянули різноманітні виставки, присвячені таким темам: «На захисті територіальної цілісності держави», «Чорнобиль – наш віковічний біль», «Спортивна звитяга ХНУВС» та ін. Особливий інтерес у першокурсників викликала експозиція з колекції ректора Університету «Формений одяг працівників вітчизняних органів внутрішніх справ». Старший музейний доглядач відділу соціально-гуманітарної роботи Сергій Перцов розповів про музейну експозицію і багату фондову колекцію музею, відповів на численні запитання присутніх.