Студенти 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Надії Демиденко відвідали Сумський обласний художній музей ім. Никанора Онацького, який є справжньою скарбницею вітчизняного та світового мистецтва.

Під час екскурсії студенти переглянули роботи майстрів Італії, Франції, Голландії, країн Далекого Сходу ХVI – ХIХ ст., оригінальні полотна визнаних у всьому світі художників, таких як І. Рєпін, О. Саврасов, І. Айвазовський, І. Шишкін, С. Васильківський, М. Пимоненко та ін. Не залишила нікого байдужими  унікальна виставка українського іконопису ХVIII ст., більшість експонатів якої нещодавно повернулися з реставрації.

Особливу увагу студентів привернула виставка, присвячена творчості Т. Шевченка, на якій було представлено оригінальні графічні полотна, виконані рукою Кобзаря, та щоденник, написаний  Тарасом Григоровичем під час його перебування у засланні.

Сумська філія ХНУВС