У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся квест «Криміналістична майстерня» для учнів 11-х класів шкіл м. Суми та Сумської обл. Захід був проведений під керівництвом професора кафедри юридичних дисциплін Наталії Горобець та викладача цієї ж кафедри Віктора Кисельова.

Команди у складі двох учасників виконали два індивідуальних завдання, за результатами яких і було обрано переможців. Переможцями квесту стали учениця ЗОШ № 23 м. Суми Анастасія Славко, учениця ЗОШ № 17 м. Суми Юлія Любива та кадет Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка Олександр Півторак. Усі учасники отримали сертифікати та бонусні карти студентів, а переможці – ще й заохочувальні призи.

Під час заходу учасники квесту навчилися оглядати місце події, вилучати докази та проводити оперативні заходи з пошуку злочинця за фотопортретом.

Сумська філія ХНУВС