"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

     Бібліотекою  Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з Харківською обласною універсальною науковою бібліотекою напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, було проведено урок пам’яті  «Афганістан – як це було…». Участь у заході взяли  першокурсники навчально-наукового інституту та всіх факультетів університету. Молодь переглянула документальну відеохроніку тих років.

Директор бібліотеки Тамара Процьких зазначила, що в історію Харківського національного університету внутрішніх справ також вписані сторінки, пов’язані з подіями в Афганістані. У 1984 році фахівці на той час Харківських вищих курсів МВС СРСР готували кадри для правоохоронних органів Афганістану. Також у лавах правоохоронців багато й тих, хто пройшов горнило афганської війни. Колишні воїни-інтернаціоналісти  й до сьогодні працюють в університеті. 

Разом із ректором Університету культури Юрієм Янком, присутнім на заході, та директором бібліотеки, курсанти вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

У рамках заходу юнаки та дівчата також ознайомилися з книжково-ілюстративною експозицією «Афганістаном зранена душа».

ВЗГ ХНУВС