"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася конкурсна програма з нагоди Дня Святого Валентина.

Від кожного факультету та навчально-наукового інституту виступила пара учасників, які змагалися  у трьох конкурсах. Разом із ними колектив художньої самодіяльності університету подарував глядачам  свої яскраві номери.

Переможцями стали курсанти факультету з підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей Максим Трофименко і Наталія Білицька.

Друге місце вибороли представники факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства Олександр Стефанович і Вікторія Міхєєва. Третє місце розділили пара навчально-наукового інституту підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції Іван Біда і Анастасія Гук та пара факультету підготовки фахівців для підрозділів боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми Дмитро Зуєнко і Тетяна Столбова. Четверте місце посіли студенти факультету права і масових комунікацій Сергій Должеков і Анастасія Ярошевська.

Ректор університету культури (на громадських засадах) Юрій Янко вручив усім парам-учасницям дипломи у різних номінаціях та подарунки і привітав усіх присутніх зі святом.

ВЗГ ХНУВС