Кримінологічна асоціація України створила офіційний сайт збірника наукових праць «Вісник Кримінологічної асоціації України», на якому висвітлюється широке коло наукових кримінологічних та кримінально-правових питань, актуальних проблем боротьби зі злочинністю, удосконалення національного кримінального законодавства, правового регулювання,  інформаційно-аналітичного та організаційно-управлінського забезпечення протидії злочинності в Україні тощо.

Сайт містить інформацію про Вісник, склад редакційної колегії, порядок подання матеріалів для публікації, допомогу авторам, контакти та зворотній зв’язок.     Крім того, на офіційному сайті Вісника розміщена рубрика, присвячена науковій діяльності Кримінологічної асоціації України. Адреса сайту: www.visnikkau.org. E-mail: Criminolog@visnikkau.org.

Представники Кримінологічної асоціації України запрошують до плідної співпраці науковців, правоохоронців-практиків, здобувачів, ад’юнктів, аспірантів, слухачів, курсантів та студентів, а також усіх тих, хто цікавиться проблемами реформування кримінальної юстиції.